Author Topic: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!  (Read 11199 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MadMax

  • Lazyass, still hanging around AX from time to time
  • Admin
  • Posts: 4,359
  • I'm the road warrior...
    • View Profile
  • In-game name: MadMax[MAF]
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #15 on: April 10, 2010, 12:54:29 pm »
Why did it crash? Fog only doesn't sound very reliable to me.. The plane must had a failure or something broken...

or....... some people who want to do bad(terrorists). But I don't know if Poland really got enemies? It's not like Russia that they have Chechnian rebels bombing the plane, or are there?

old, russian TU-154 was in very bad conditoin, that plane shoun't not even take off airport, they knwe it is crap, coz even few weeks ago it broken down several times....

Quote
There have been 64 serious flight incidents with Tu-154s, including 36 hull-losses with human fatalities.

read more:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tupolev_Tu-154

« Last Edit: April 11, 2010, 12:04:57 am by MadMax »

PLEASE, IGNORE ALL MY SPELLING MISTAKES AND OTHER TYPOS True racing fans enjoy horsepower in ANY form

Offline [FSR]Michal

  • Posts: 254
    • View Profile
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #16 on: April 11, 2010, 05:53:47 am »
Zastanawiam się jak szybko ten temat zniknie w tym dziale, w odmętach "syfu" jaki został tu naspamowany przez ostatnie dwa lata. Ale nie ma się czemu dziwić w końcu to nie jest polskie forum większością są "obcokrajowcy" i ta katastrofa nie dotyczy ich tak jak nas Polaków.
   

Offline [FSR]Ush

  • Admin
  • Posts: 13,449
  • Aart
    • View Profile
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #17 on: April 11, 2010, 10:39:18 am »
Hero :L ?

Offline [MAF]Aj_Lajk_Bir

  • Admin
  • Posts: 5,031
    • View Profile
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #18 on: April 11, 2010, 10:55:30 am »
to ze temat spadnie nieznaczy ze my polacy nie bedziemy pamietac o tej wielkiej tragedii

Offline [AK47]skunk

  • Admin
  • Posts: 1,059
    • View Profile
    • AK47
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #19 on: April 11, 2010, 10:58:04 am »
No na pewno nie dotyczy ich tak jak nas ale zobacz ze inne kraje sa teraz z nami, Rosjanie, Litwini. Ofiary tragedii nie byli moimi biologicznymi krewnymi, ale wszyscy jestesmy jedna rodzina i jak patrze na te wszystkie zdjecia i filmy tej katastrofy to zal mi gardlo sciska. A to nic w porownaniu co bylo 70 lat temu... Teraz potrafie sobie wyobrazic co wtedy przezyli Polacy. Ale widocznie tak mialo byc. Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Offline MadMax

  • Lazyass, still hanging around AX from time to time
  • Admin
  • Posts: 4,359
  • I'm the road warrior...
    • View Profile
  • In-game name: MadMax[MAF]
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #20 on: April 12, 2010, 02:57:29 pm »
Polacy, głównie coś dla miłośników teorii spiskowych, poczytajcie to:
Quote
"Kaczyński (…) był antykomunistycznym aktywistą ze skłonnościami do obrażania Kremla. Miał jasne powody, by wierzyć, że nie jest w Rosji mile widziany. Polscy obserwatorzy twierdzą, że mógł zinterpretować polecenie zawrócenia do Moskwy jako próbę sabotażu jego wielkiego dnia w Katyniu, gdzie miał uczestniczyć w mszy i wygłosić przemówienie"

"Niektórzy Polacy dostrzegają związek między śmiercią Kaczyńskiego i Władysława Sikorskiego, przywódcy, który poniósł śmierć w tajemniczej katastrofie samolotu na Gibraltarze w 1943 roku, gdy zaczął zagłębiać się w wydarzenia w Katyniu" - dodaje gazeta.

Czy Rosja próbuje coś ukryć?



PLEASE, IGNORE ALL MY SPELLING MISTAKES AND OTHER TYPOS True racing fans enjoy horsepower in ANY form

Offline Peeps-101

  • Admin
  • Posts: 514
  • Anywhere killin' shit!
    • View Profile
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #21 on: April 13, 2010, 07:11:34 am »
OMG! They let the president take off in a crappy airplane? SMH, something must be seriously wrong with them.

Offline [FSR]Michal

  • Posts: 254
    • View Profile
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #22 on: April 13, 2010, 01:49:25 pm »
OMG! They let the president take off in a crappy airplane? SMH, something must be seriously wrong with them.
this plane are not in bad condition it was tu-154 from 1990 and one year ago was completely renovated. In my opinion that was a pilot mistake
   

Offline MadMax

  • Lazyass, still hanging around AX from time to time
  • Admin
  • Posts: 4,359
  • I'm the road warrior...
    • View Profile
  • In-game name: MadMax[MAF]
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #23 on: April 13, 2010, 02:07:34 pm »
imo, like in mostly plane crashed, many couses:

1.Pilots were under pressure of ppl who were on a board.
Few time later when president visited Grusia, pilot refused president's order to land in war-zone airport, and flied to another airport.
After that president said that next time he will punish pilots for not doing president's orders.

2. Old military airport.
That airport hadn't needed instruments to make landing safe in fog, also control tower could send wrong information about distance to airport and plane's fly height.

3.Heavy fog.
Pilots couldn't even see airport. they were flying using only instruments, that gave fake informations about height.
Pilot tought that he is at runway, and should land now.

4.Plane specification.
Tupolev Tu-154M is short-middle range 3 engined jet plane. It is very fast plane.
Wings shape let it fly very fast so it must land at big speed too. To land on that airport he needed to slow down.
He tought he is in right place with right height, until plane hit something. Pilot tried to gain height again but plane's speed was not big enough. Tu-154M wings shape makes it great plane in fast flight, but it is totally unstrerible at low speed. When it fly slow, it can't be controlled wery well.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kolejna ciekawostka dla Polaków

Quote
Wszyscy jesteśmy dzisiaj wstrząśnięci tą wielką tragedią jaka wydarzyła się w okolicach Smoleńska. Kolejny raz początek kwietnia stał się dla nas zwiastunem smutnych wiadomości. Czyżby przypadek ??? Nie, bo tak nie każe nam myśleć o tej tragedii wiele osób. Jednak odcinając się na chwilę od opinii innych, żalu oraz dramatu jaki obecnie przeżywa Polska spójrzmy na tę sytuację nieco inaczej. Wiadomo, że przeznaczenie nie jest kwestią przypadku, i dobrze wiedzą o tym osoby, które na własnej skórze się o tym przekonały. Do czego zmierzam ? A więc chciałabym zwrócić uwagę na moje drobne spostrzeżenie. Zapewne niektórzy już dzisiaj dopatrzyli się tej dziwnej zbieżności w dacie. Otóż mamy dzisiaj 10 kwiecień 2010 rok. Do tragedii doszło o godz. 8.56. Samolot Tu-154. A teraz zwróćmy uwagę na cyfry: 10 kwiecień. 2010 rok, po dodaniu godz.(8+5+6=19, dalej 1+9=10) znowu wychodzi nam liczba 10. Następnie bierzemy pod uwagę liczbę samolotu Tu-154 (1+5+4=10). Tu też po obliczeniu da się zauważyć liczbę 10. I znowu liczba 10 !!! Dzień tragedii sobota przed niedzielą Miłosierdzia Bożego (papież też zmarł w sobotę przed niedzielą Miłosierdzia Bożego, tyle że jego prześladowała całe życie liczba 13).

Quote
-----Original Message-----

From: Krzystzof J [xxxxxxxxxx]

Sent: Saturday, April 10, 2010 3:56 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: ciekawy link

http://www.nautilus.org.pl/index.php?key=c6440912b1bcc2f78999541a0324435a

Informacja ze stycznia, forumowicz pisze tam ze ma przeczucia

"Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!"

naprawde bardzo ciekawe

Pozdrawiam

Quote
-----Original Message-----

From: Mariola

Sent: Tuesday, March 10, 2009 2:37 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject:

Jestem stałą Waszą wielbicielką i czytelniczką ,aczkolwiek nieaktywną. Zdarza się,że miewam spontaniczne/czyli nie przewidziane przez mnie/wizje,które najczęściej dotyczą moich znajomych ,albo osób którym pomagam rozwiązać ich problemy. Czasem mam przekazy pisemne i obrazkowe/maluje/ od opiekunów duchowych dla różnych osób. Ostatnio przeczytałam o najnowszej wizji p.Krzysztofa Jackowskiego i zdziwiłam się ,bo oto miałam całkiem podobną kilka dni temu. Jakże teraz żałuję,że to zignorowałam!! Wizja dotyczyła „zdarzenia/incydentu/ z samolotem i prezydentem.

„Oczywiście zaraz włączyłam umysł i zaczęłam pytać: czy to ma być zderzenie ,wypadek samolotu prezydenckiego?!!.

W pierwszej chwili pomyślałam o naszym prezydencie! I na tym był koniec ,bo chciałam ,aby był koniec ,ponieważ ta wizja mnie mocno poirytowała. Dlaczego? Była to bowiem kolejna moja wizja związana z katastrofami lotniczymi. Ostatnia dotyczyła samolotu tureckiego. Nie lubię tego typu wizji ,bo nie mogę im zapobiec.

pozdrawiam serdecznie,

Mariola

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V5i6H38qFoQ[/youtube]

Quote from: http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=302
Napisano 15.02.2006 - 17:27
"Niebiosa będą się piec przy czterdziestu pięciu stopniach,
Ogień zbliża się do wielkiego nowego miasta,
Ogromny płomień wzbije się w górę,
Kiedy chcą otrzymać dowód od Normanów"

"Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

Autorem tych słów jest Nostradamus
« Last Edit: April 13, 2010, 09:55:20 pm by MadMax »

PLEASE, IGNORE ALL MY SPELLING MISTAKES AND OTHER TYPOS True racing fans enjoy horsepower in ANY form

Offline Killaz

  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #24 on: April 14, 2010, 12:47:33 pm »
 :( :( :( :(
I NEED A BETTER PC !!!

Offline MadMax

  • Lazyass, still hanging around AX from time to time
  • Admin
  • Posts: 4,359
  • I'm the road warrior...
    • View Profile
  • In-game name: MadMax[MAF]
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #25 on: April 25, 2010, 05:30:54 pm »
polecam zobaczyć, bardzo drastyczne

Code: [Select]
http://chomikuj.pl/Maciejkacc1/SMOLE*c5*83SK+foto+%28drastyczne%29
« Last Edit: April 25, 2010, 05:35:20 pm by MadMax »

PLEASE, IGNORE ALL MY SPELLING MISTAKES AND OTHER TYPOS True racing fans enjoy horsepower in ANY form

Offline [MAF]Snoopy

  • Posts: 14,540
    • View Profile
Re: Tragedy in Katyń ( Smoleńsk ) !!!
« Reply #26 on: April 25, 2010, 05:33:09 pm »
yay